Y6jcbbpfqpvxzw7ctpjg

Narzędzia do tworzenia i realizacji celów

Wszystko czego potrzebujesz do rozplanowania i zrealizowania swoich planów!

7 arkuszy do planowania i realizacji Twoich celów!


  1. Planner Celów
  2. Cele Roczne
  3. Plan Działania
  4. Zadania Tygodnia
  5. Zadania Codzienne
  6. Miesięczne Postępy
  7. Podsumowanie Miesiąca


Każdy arkusz dostępny w trzech kolorach - czarnym, niebieskim oraz różowym!


 

Kim jestem?


Ewelina Mierzwińska
Ewelina Mierzwińska

Z wykształcenia jestem prawnikiem oraz certyfikowanym coachem, z zamiłowania pasjonatką słowa pisanego i wszelkich form rozwoju osobistego. Prowadzę bloga EwelinaMierzwinska.pl i jestem autorką książki "Zacznij od dzisiaj!"

Prywatnie spełniam się w życiu rodzinnym z córeczką i mężem. Od końca 2018 roku mieszkamy w San Francisco, sprawdzając się w tym samym w jednym z większych wyzwań, jakie przed sobą postawiliśmy.

Od wielu lat prowadzę własną działalność, którą założyłam jeszcze w trakcie studiów prawniczych. Prowadziłam agencję social media tworzącą ogólnopolskie kampanie dla polskich i zagranicznych marek. Następnie rozpoczęłam edukację w kierunku coacha - ukończyłam studia podyplomowe i zdobyłam szereg certyfikatów.
Stworzyłam produkty elektroniczne, takie jak kursy online, narzędzia wspierające wyznaczanie i realizowanie celów oraz tematyczne ebooki. Przygotowałam oraz wdrożyłam program wsparcia indywidualnego będący połączenie coachingu z mentoringiem wspierający w założeniu i rozwinięciu własnej marki online.

Obecnie wykorzystuję wiedzę i doświadczenie dzięki temu zdobyte do wspierania innych w rozwoju własnych możliwości, budowaniu wizerunku online i tworzeniu własnych biznesów.

Pomagam zapracowanym kobietom w zbudowaniu eksperckiego biznesu online bez poczucia przytłoczenia i wyrzutów sumienia. Brzmi to dla Ciebie interesująco? Skorzystaj z jednego z moich produktów i..."zacznij od dzisiaj"!


Więcej o mnie możesz przeczytać tutaj.


Zawartość kursu


  Narzędzia do planowania i realizacji celów - kolor CZARNY
Dostępne dni
dni po dołączeniu
  Narzędzia do planowania i realizacji celów - kolor RÓŻOWY
Dostępne dni
dni po dołączeniu
  Narzędzia do planowania i realizacji celów - kolor NIEBIESKI
Dostępne dni
dni po dołączeniu

Rozpocznij kurs!