Vhiq4y5zrpaouiq6qxw3

Rób swoje - 5 dni dla Twojego biznesu!

Wyzwanie rozwojowo biznesowe

   Zobacz

Wyzwanie "Rób swoje - 5 dni dla Twojego biznesu" to wyzwanie rozwojowo biznesowe, który zaplanowałam dla Ciebie abyś mogła:

  • ustalić jasno co i po co chcesz robić aby założyć lub rozkręcić swój biznes
  • przygotować się mentalnie na wyzwania związane z biznesem
  • znaleźć swoje życiowe cele i wartości które będą wyznacznikiem Twoich decyzji
  • ustalić jakich nawyków potrzebujesz aby zrealizować swoje cele
  • stworzyć realny i skuteczny plan na najbliższe 12 tygodni

W ciągu 5 dni otrzymasz ode mnie 5 maili, 5 filmów wideo i materiały do druku dzięki którym będziesz mogła przejść jak najszybciej do działania!


Zobacz, jak wygląda wyzwanie od środka: 

Kim jestem?


Ewelina Mierzwińska
Ewelina Mierzwińska

Z wykształcenia jestem prawnikiem oraz certyfikowanym coachem, z zamiłowania pasjonatką słowa pisanego i wszelkich form rozwoju osobistego. Prowadzę bloga EwelinaMierzwinska.pl i jestem autorką książki "Zacznij od dzisiaj!"

Prywatnie spełniam się w życiu rodzinnym z córeczką i mężem. Od końca 2018 roku mieszkamy w San Francisco, sprawdzając się w tym samym w jednym z większych wyzwań, jakie przed sobą postawiliśmy.

Od wielu lat prowadzę własną działalność, którą założyłam jeszcze w trakcie studiów prawniczych. Prowadziłam agencję social media tworzącą ogólnopolskie kampanie dla polskich i zagranicznych marek. Następnie rozpoczęłam edukację w kierunku coacha - ukończyłam studia podyplomowe i zdobyłam szereg certyfikatów.
Stworzyłam produkty elektroniczne, takie jak kursy online, narzędzia wspierające wyznaczanie i realizowanie celów oraz tematyczne ebooki. Przygotowałam oraz wdrożyłam program wsparcia indywidualnego będący połączenie coachingu z mentoringiem wspierający w założeniu i rozwinięciu własnej marki online.

Obecnie wykorzystuję wiedzę i doświadczenie dzięki temu zdobyte do wspierania innych w rozwoju własnych możliwości, budowaniu wizerunku online i tworzeniu własnych biznesów.

Pomagam zapracowanym kobietom w zbudowaniu eksperckiego biznesu online bez poczucia przytłoczenia i wyrzutów sumienia. Brzmi to dla Ciebie interesująco? Skorzystaj z jednego z moich produktów i..."zacznij od dzisiaj"!


Więcej o mnie możesz przeczytać tutaj.


Zawartość kursu


  Wprowadzenie
Dostępne dni
dni po dołączeniu
  Dzień 1 - Biznes, który pokochasz. Czyli jaki?
Dostępne dni
dni po dołączeniu
  Dzień 2 - Marzenia życia i ich wpływ na Twoje codzienne prowadzenie biznesu.
Dostępne dni
dni po dołączeniu
  Dzień 3 - Przejmij kontrolę na swoimi emocjami, przekonaniami i działaniami!
Dostępne dni
dni po dołączeniu
  Dzień 4 - Drobne nawyki wspierające wielkie cele!
Dostępne dni
dni po dołączeniu
  Dzień 5 - Plan działania na najbliższe 120 dni - praca na efektami, które mogą zobaczyć inni!
Dostępne dni
dni po dołączeniu

FAQ - Najczęściej zadawane pytania


Co wchodzi w skład wyzwania?
Dołączając do wyzwania otrzymujesz dostęp do 5 filmów wideo (każdy o długości 16-25 minut), 5 workbooków w formie pdf oraz zestawu zadań oraz pytań dla Ciebie na każdy dzień wyzwania. PDF są dla Ciebie dostępne do pobrania oraz druku.
Na jak długo otrzymuję dostęp do materiałów?
Dostęp do materiałów otrzymujesz bez żadnych ograniczeń czasowych.
Czy treści wyzwania są udostępniane stopniowo?
Kupując dostęp do wyzwania otrzymujesz wszystkie treści przygotowane w czasie jego trwania od razu. Możesz przechodzić przez wyzwanie dzień po dniu lub obejrzeć więcej materiałów jednorazowo. Zachęcam jednak do przechodzenia do treści z kolejnych dni dopiero po przerobieniu bieżących materiałów.

Rozpocznij kurs!