Vffiq8uqtne6nb3qxnyo

Sesje coachingowe

Pakiety spotkań indywidualnych


=> Określenie Twoich życiowych wartości i priorytetów.

=> Ustalony plan działania, który będziesz wdrażać w życie pomiędzy spotkaniami coachingowymi.

=> Stworzone plany awaryjne na wypadek nieprzewidzianych sytuacji.

=> Ułożenie na nowo relacji w otoczeniu zawodowym i/lub osobistym.

=> Odrzucenie ograniczających Cię przekonań, przez które nie realizujesz swoich celów.

=> Opracowanie indywidualnych rozwiązań i metod działania, które będziesz mogła wykorzystywać samodzielnie.


...i wiele, wiele więcej w zależności od tego, co ustalimy jako Twój cel lub cele do osiągnięcia w ramach wspólnych spotkań coachingowych!

Kim jestem?


Ewelina Mierzwińska
Ewelina Mierzwińska

Z wykształcenia jestem prawnikiem oraz certyfikowanym coachem, z zamiłowania pasjonatką słowa pisanego i wszelkich form rozwoju osobistego. Prowadzę bloga EwelinaMierzwinska.pl i jestem autorką książki "Zacznij od dzisiaj!"

Prywatnie spełniam się w życiu rodzinnym z córeczką i mężem. Od końca 2018 roku mieszkamy w San Francisco, sprawdzając się w tym samym w jednym z większych wyzwań, jakie przed sobą postawiliśmy.

Od wielu lat prowadzę własną działalność, którą założyłam jeszcze w trakcie studiów prawniczych. Prowadziłam agencję social media tworzącą ogólnopolskie kampanie dla polskich i zagranicznych marek. Następnie rozpoczęłam edukację w kierunku coacha - ukończyłam studia podyplomowe i zdobyłam szereg certyfikatów.
Stworzyłam produkty elektroniczne, takie jak kursy online, narzędzia wspierające wyznaczanie i realizowanie celów oraz tematyczne ebooki. Przygotowałam oraz wdrożyłam program wsparcia indywidualnego będący połączenie coachingu z mentoringiem wspierający w założeniu i rozwinięciu własnej marki online.

Obecnie wykorzystuję wiedzę i doświadczenie dzięki temu zdobyte do wspierania innych w rozwoju własnych możliwości, budowaniu wizerunku online i tworzeniu własnych biznesów.

Pomagam zapracowanym kobietom w zbudowaniu eksperckiego biznesu online bez poczucia przytłoczenia i wyrzutów sumienia. Brzmi to dla Ciebie interesująco? Skorzystaj z jednego z moich produktów i..."zacznij od dzisiaj"!


Więcej o mnie możesz przeczytać tutaj.


Już podczas przygotowywania się do spotkania, odpowiadając na pytania przysłane przez Ewelinę, czułam, że ta rozmowa przyniesie mi dużo dobrego na poziomie logistycznym - pytania pomagają ułożyć pewne sprawy w głowie, a odpowiedzi zmuszają do konkretów.

Nie spodziewałam się jednak, że nasza rozmowa da mi też tak duży zastrzyk wiary w siebie i motywację do działania. Fakt, że podczas naszego spotkania Ewelina tylko zadawała pytania sprawił, że wnioski, do których doszłam, moje odpowiedzi i refleksje były naprawdę moje i wynikały z tego co chcę osiągnąć.
Jasny cel, umiejscowiony w konkretnym punkcie jest dla mnie ogromną motywacją, a zastrzyk energii jaki towarzyszy mi od naszego spotkania sprawia, że z chęcią biorę się do pracy i czekam na kolejną rozmowę!

- Kasia Mistacoglu, WorqShop


Proces coachingowy to nazwa, jaką określamy zbiór co najmniej 3 spotkań coachingowych i odbywającej się pomiędzy nimi pracy Klienta nad swoimi celami, ćwiczeniami proponowanymi przez coacha oraz innymi zadaniami ustalonymi w czasie sesji coachingowej.

Praca ta może dotyczyć jednego lub kilku, ustalonych na początku serii spotkań, celów. Niezależnie jednak od celu, jaki zostanie ustalony na początku spotkań to Ty decydujesz o temacie każdej z sesji. Przedstawiasz problem, zagadnienie, wyzwanie z jakim chcesz się zmierzyć w ramach każdorazowego spotkania. To, na czym koncentrować będzie się każde ze spotkań zależy od Ciebie i Twoich aktualnych potrzeb.


Jako coach przeprowadzam przez proces coachingowy poprzez zadawanie pytań, doszukiwanie się głębi problemu, wskazywanie nowych rozwiązań i uczenie nowego sposobu patrzenia na znane dotąd sytuacje. Proponuję zadania i ćwiczenia nie zawsze wygodne i łatwe we wprowadzeniu, ale zawsze nastawione na osiągnięcie jak najlepszego efektu w indywidualnej sytuacji, która dotyczy Klienta.


Decydując się na udział w sesjach coachingowych decydujesz się na pracę nie tylko w czasie 60 minutowych spotkań, ale także pomiędzy spotkaniami!

Twoje zaangażowanie i chęć wykonywania wspólnie ustalanych zadań i ćwiczeń będą kluczowe w powodzeniu całego procesu.

Jedno jest pewne – Ewelina ustawia wysoko poprzeczkę. Po sesjach z nią życie przyspiesza i nabiera takiego kształtu i takiego koloru, po jakie wreszcie masz odwagę sięgnąć.

W czasie sesji z Eweliną miałyśmy okazję poruszyć tematykę dotyczącą kilku obszarów: organizacji czasu, finansów, pasji i pracy na etacie, wizji i celu oraz relacji ja – inni w sferze zarówno prywatnej, jak i zawodowej.
Uzyskałam klarowność w odniesieniu do moich celów biznesowych. Na podstawie analizy dotychczas podejmowanych działań opracowałyśmy sposoby weryfikacji przyszłych projektów, które przełożą się na oczekiwane przeze mnie rezultaty, czyli rzeczywisty rozwój mnie samej i mojego działalności.
Ewelina w umiejętny sposób przeprowadza przez poszczególne etapy osiągania celów, sprawiając, że wypracowane podejście staje się nawykiem możliwym do modyfikacji zgodnie z własnymi, zmieniającymi się oczekiwaniami i stylem życia.
Autorskie podejście Eweliny i jej elastyczność sprawiają, że do każdego omawianego zagadnienia z łatwością dobiera dodatkowe wyzwania lub zadania, jeśli wnioski, do jakich dochodziłyśmy w trakcie spotkań, wymagały utrwalenia i wzmocnienia.
(...) każda z poruszonych przez nas kwestii na długo pozostaje w pamięci i prowokuje do myślenia, które w odpowiednim czasie przekształca się w działanie, a nawet opracowanie własnych metod, przydatnych każdego dnia i stosowanych bez jakiegokolwiek przymusu czy wewnętrznego oporu. (...)

- Ela Sokołowska, Korektelka

Jako coach mam na swoim koncie przeprowadzone ponad 200 godzin sesji coachingowych.

Posiadam certyfikaty z odbytych szkoleń u najlepszych specjalistów w branży coachingowej potwierdzające moje kompetencje. Ukończyłam studia podyplomowe, Akademię Coachingu, na krakowskim Uniwersytecie Ekonomicznym.

Wiedzą, doświadczeniem i pracą, jaką włożyłam we własne doskonalenie chcę się podzielić z Tobą!

Tak, abyś mogła zrealizować własne cele, zamierzenia, plany. Abyś mogła przełamać bariery stworzone z powtarzanych przez lata przekonań i budowanych wokół siebie ograniczeń!


Ewelina jest wymagającym coachem.

Odbyłam razem z Eweliną Mierzwińską pięć sesji coachingowych. Początkowo nie wiedziałam czego mogę się po samej idei coachingu spodziewać i trochę się wahałam czy rzeczywiście może to przynieść jakiekolwiek efekty. Jednak już po pierwszej sesji ta obawa była mniejsza.
Ewelina jest wymagającym coachem. Przy pomocy pytań coachingowych i rozmów uświadomiła mi potencjał pewnych działań i pomysłów.
Niektóre rozwiązania przybrały też konkretny rezultat w postaci planu działania i systematyzacji, za co jestem wdzięczna Ewelinie. Spotkania i sesje z nią serdecznie polecam.

- Maria Pierzchała, InterManners


Prowadzone przeze mnie sesje coachingowe odbywają się poprzez komunikator Skype. Dzięki temu możemy spotkać się niezależnie od tego, w jakim mieście lub kraju mieszkasz!


Pojedyncza sesja coachingowa to koszt 350 złotych brutto. Przy ustaleniu wspólnej pracy coachingowej na 3 i więcej godzin oferuję pakiety spotkań.


Pakiety sesji coachingowych dostępne przy płatności z góry są opcją najkorzystniejszą cenowo. Gdy jesteś zdecydowana na pracę nad swoimi celami polecam skorzystanie z oferty spotkań w ramach pełnego pakietu.

3, godzinne sesje coachingowe, dostępne są w kwocie 870 złotych brutto.

6, godzinnych sesji coachingowych, dostępnych w kwocie 1620 złotych brutto.

9, godzinnych sesji coachingowych, dostępnych w kwocie 2250 złotych brutto.


Jeśli masz wątpliwości, jaka ilość spotkań będzie dla Ciebie najlepsza napisz do mnie - możemy sprawę obgadać mailowo [email protected] lub umówić się na wstępną konsultację, dzięki której dowiesz się co możesz osiągnąć poprzez udział w sesjach w konkretnym przedziale czasowym.


FAQ - Najczęściej zadawane pytania


Czy coaching jest dla mnie?
Praca nad swoimi celami w ramach sesji coachingowych to potężne narzędzie zwielokrotniające szanse powodzenia naszego projektu. Warto dać tej metodzie szansę i skorzystać ze wsparcia coacha w zrealizowaniu swoich założeń. Mogą one dotyczyć zarówno życia zawodowego, jak i osobistego. Najczęściej, nawet w coachingu biznesowym czy coachingu kariery, temat życia osobistego i tworzonych w jego obszarze relacji staje się ważnym elementem spotkań. Napisz do mnie nad czym chciałabyś pracować, a ja przedstawię Ci możliwości, jakie w konkretnie Twoim przypadku, oferuje coaching.
Jaką ilość spotkań powinnam wybrać?
To, ile spotkań coachingowych przyniesie pożądany przez Ciebie efekt zależy od problemu z jakim się zmagasz bądź skomplikowania projektów, w których chcesz aby wsparła Cię wspólna praca poprzez sesje coachingowe. Zachęcam do umówienia się na niezobowiązującą wstępną konsultację, podczas której możemy ustalić wstępny plan przyszłych sesji i wówczas podejmiesz decyzję o tym, jak długi proces coachingowy Cię interesuje.
Na co mogę liczyć, poza spotkaniami, decydując się na udział w coachingu?
W ramach udziału w procesie coachingowym otrzymujesz moje wsparcie przez cały okres wspólnych spotkań. Wsparcie to obejmuje 60 minutowe spotkania w odstępach 1-2 tygodni, a także nieograniczone wsparcie mailowe oraz tzw. zadania domowe dostosowane indywidualnie do Twojej sytuacji. Dodatkowo każde ze spotkań może być na Twoje życzenie nagrywane i przesyłane każdorazowo po sesji. Dzięki temu będziesz mogła wrócić do przerabianych na coachingu tematów w dowolnym momencie!

Masz więcej pytań? Napisz do mnie:


[email protected]