Uqdefqhlsiswjox5eclq

Webinary Biznesowe PAKIET

Zestaw trzech 1,5 godzinnych webinarów biznesowych wraz z dziewięcioma narzędziami do pracy nad własną marką.

Webinary to jedna z ciekawszych form zdobywania wiedzy!

W czasie ich trwania możesz posłuchać, jak na żywo dzielę się swoim doświadczeniem wiedzą i wskazówkami. Pakiet webinarów, do którego możesz teraz zdobyć dostęp, obejmuje tematy prowadzenia i rozwoju biznesu
- od łączenia do z etatem aż po pozyskiwanie Klientów!

Nie miałaś okazji być na wszystkich spotkaniach? Umknęła Ci możliwość obejrzenia powtórki? A może chciałabyś raz jeszcze wrócić do któregoś z tematów?

Skorzystaj z możliwości przeanalizowania i wprowadzenia w rzeczywistości wiedzy, jaką dzieliłam się na serii spotkań
"Webinary Biznesowe"!=> Od ponad 6 lat prowadzę własną działalność gospodarczą, która z powodzeniem działała w kilku branżach

=> Prowadziłam agencję social media realizującą kampanie dla znanych marek polskich i zagranicznych - mam więc doświadczenie w planowaniu kampanii reklamowych dla różnych gałęzi biznesu

=> Od dwóch lat pracuję jako coach, a to pozwala mi na taką pracę z osobą korzystającą z moich usług, w którym rozwijamy Twój pomysł na siebie, biznes i życie, a nie mój! Oznacza to, że nie narzucę Ci do wykonania działań, z jakimi nie będziesz czuła się komfortowo (i w efekcie nic nie zyskasz na audycie)!

=> Prowadząc obecny biznes mam cały czas nowych Klientów, nawet wtedy gdy nie sprzedaję aktywnie moich usług! Pokaże Ci, jak Ty możesz to zrobić!

=> Mam doświadczenie we wspieraniu rozwijających się biznesów w postaci związanych z tym tematem ponad 170 godzinach sesji coachingowych i spotkań konsultacyjnych!=> Nagranie webinaru "Jak budować biznes lub bloga pracując na etacie?"

=> Nagranie webinaru "Dlaczego pasja w biznesie jest zła?"

=> Nagranie webinaru "Jak pozyskać pierwszych (i kolejnych!) 10 Klientów?"


=> Zestaw 9 narzędzi do samodzielnej pracy w postaci arkuszy, zeszytów ćwiczeń i ebooków:

  1. Checklista przed publikacją postu blogowego
  2. Profil Klienta
  3. 1000/90 Harmonogram publikacji
  4. Grafiki na potrzeby mediów społecznoścowych
  5. Rozbudowa treści i tworzenie materiałów łączonych
  6. Ściąga do tworzenia bonusów oraz postów blogowych
  7. Tworzenie treści produktów i usług
  8. Ty jako ekspert
  9. Wzór do pracy nad postem blogowym

Rozpocznij kurs!Jak się ze mną pracuje? Przeczytaj opinie:

"Miałam przyjemność uczestniczyć w grupowych spotkaniach online o tematyce biznesowej, w których uczestniczyła Ewelina. Ogromnym atutem takich spotkań jest to, że mamy możliwość omówienia nurtujących nas zagadnień z kilkoma osobami, które patrzą na daną sprawę z dystansu. Ewelina, jak osoba z bardzo dużym doświadczeniem w prowadzeniu biznesu, chętnie dzieliła się swoją wiedzą i bardzo trafnymi spostrzeżeniami. Dodatkowo, wykorzystując swoje umiejętności coachingowe, pomagała uczestnikom spotkania wsłuchać się w swoje potrzeby, doprecyzować cel i odnaleźć motywację do działania. "

- Agnieszka Świetlik, Lifemanagerka.pl

"Już podczas przygotowywania się do spotkania, odpowiadając na pytania przysłane przez Ewelinę, czułam, że ta rozmowa przyniesie mi dużo dobrego na poziomie logistycznym - pytania pomagają ułożyć pewne sprawy w głowie, a odpowiedzi zmuszają do konkretów. Nie spodziewałam się jednak, że nasza rozmowa da mi też tak duży zastrzyk wiary w siebie i motywację do działania. Fakt, że podczas naszego spotkania Ewelina tylko zadawała pytania sprawił, że wnioski, do których doszłam, moje odpowiedzi i refleksje były naprawdę moje i wynikały z tego co chcę osiągnąć. Jasny cel, umiejscowiony w konkretnym punkcie jest dla mnie ogromną motywacją, a zastrzyk energii jaki towarzyszy mi od naszego spotkania sprawia, że z chęcią biorę się do pracy i czekam na kolejną rozmowę!"

- Kasia Mistacoglu, Worqshop.pl

"Spotkania z Ewelina byly niesamowitym przezyciem. Ewelina poprzez wnikliwe sluchanie o problemach, skupianie sie na najwazniejszych aspektach i zadawanie interesujacych pytan, potrafi doprowadzic do tego, ze znajdujesz w sobie rozwiazania problemow, ktore wydawaly sie nie do ogarniecia. Po kilku spotkaniach mialam spory zestaw narzedzi do tego, aby radzic sobie w roznych sytuacjach. Podczas sesji poruszylysmy nastepujace tematy: planowanie dnia, komunikacja, radzenie sobie ze stresem, nauka jezykow obcych. Podsumowywujac, bardzo dziekuje za duzo pozytywnych emocji, ktore pojawily sie po naszych spotkaniach!"

- Mila Szołkowska, MilaSzolkowska.com

Rozpocznij kurs!Kim jestem?


Ewelina Mierzwińska
Ewelina Mierzwińska

Z wykształcenia jestem prawnikiem oraz certyfikowanym coachem, z zamiłowania pasjonatką słowa pisanego i wszelkich form rozwoju osobistego. Prowadzę bloga EwelinaMierzwinska.pl i jestem autorką książki "Zacznij od dzisiaj!"

Prywatnie spełniam się w życiu rodzinnym z córeczką i mężem. Od końca 2018 roku mieszkamy w San Francisco, sprawdzając się w tym samym w jednym z większych wyzwań, jakie przed sobą postawiliśmy.

Od wielu lat prowadzę własną działalność, którą założyłam jeszcze w trakcie studiów prawniczych. Prowadziłam agencję social media tworzącą ogólnopolskie kampanie dla polskich i zagranicznych marek. Następnie rozpoczęłam edukację w kierunku coacha - ukończyłam studia podyplomowe i zdobyłam szereg certyfikatów.
Stworzyłam produkty elektroniczne, takie jak kursy online, narzędzia wspierające wyznaczanie i realizowanie celów oraz tematyczne ebooki. Przygotowałam oraz wdrożyłam program wsparcia indywidualnego będący połączenie coachingu z mentoringiem wspierający w założeniu i rozwinięciu własnej marki online.

Obecnie wykorzystuję wiedzę i doświadczenie dzięki temu zdobyte do wspierania innych w rozwoju własnych możliwości, budowaniu wizerunku online i tworzeniu własnych biznesów.

Pomagam zapracowanym kobietom w zbudowaniu eksperckiego biznesu online bez poczucia przytłoczenia i wyrzutów sumienia. Brzmi to dla Ciebie interesująco? Skorzystaj z jednego z moich produktów i..."zacznij od dzisiaj"!


Więcej o mnie możesz przeczytać tutaj.Masz więcej pytań? Napisz do mnie:


[email protected]